FABULOUS FAMILY HIDEAWAYS ga naar mijn favorieten  |  HOME |  OVER ONS |  CONTACT |    |  CHARITY
schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en ontvang de nieuwste locaties en speciale aanbiedingen


+31 (0)70 737 0673
je kunt ons altijd bellen bv. voor hulp bij het maken van een shortlist, of voor het regelen van een baby-pakket
8.0
kijk bij recensies voor de details van deze beoordeling
Esplendido Hotel, Mallorca, Spain
Kaart wordt geladen...
VOEG TOE AAN FAVORIETEN

Hip hotel aan de bergachtige noord-west kust van Mallorca met (kinder)zwembad, restaurant en lounge bar (2 - 6 pers.)

Esplendido hotel ligt in het midden van de baai in het populaire badplaatsje Soller, in het noordwesten van Mallorca. Het hotel is stijlvol en hip met een Scandinavisch aandoende, retro-chique inrichting. De kamers zijn licht en luchtig en de meeste hebben een terras met prachtig uitzicht over de baai. Je zit zo dichtbij de zee, dat je de golven beneden op het strand kunt horen. Er is een kleurrijk bistro-restaurant, een stijlvolle lounge bar en een geweldig zwembad met kinderbad. Naast het zwembad ligt een spa en een hammam om de relaxte sfeer nog verder te optimaliseren. 

Esplendido is erg geschikt voor families met kleine kinderen. Er zijn aaneengesloten kamers, babybedjes zijn gratis, babysitting kan worden geregeld en als je beneden in het restaurant eet of een drankje met tapas nuttigt in de lounge bar, heb je genoeg aan de babyfoon. Er is een apart kinderzwembad in de tuin en het strand aan de overkant van de straat (voetgangers zone) biedt kinderen urenlang speelplezier. 

Soller is een van de weinige plekken waar je een bezoek aan strand en bergen kunt combineren om daarna in stijl te relaxen bij het zwembad.
 

Voordelen:

  • Het fantastische zwembad met apart kindergedeelte.
  • Strand en zee zo dichtbij dat je de golven vanuit je kamer kunt horen.
  • De mooie natuurlijke baai van Soller, met visrestaurants, cafe's, zandstranden en een vriendelijke sfeer.
  • Het treintje aan de overkant dat binnen de baai heen en weer rijdt, leuk voor de kids.

 

Nadelen

  • In de zomermaanden kan het hier behoorlijk druk zijn.
  • Met 80 kamers is dit hotel groter dan de meeste Little Treasures, de intieme sfeer en goede service zijn echter behouden.
  • Er loopt een weg voor het hotel langs, dit is echter een voetgangers zone.

 

Kamers:

  • telefoon
  • tv
  • cd speler
  • dvd speler (+ (kinder) dvd’s)
  • radio
  • kluis
  • airconditioning
  • centrale verwarming
  • babybedjes
  • badjassen
  • minibar


Restaurants:

  • bistro restaurant
  • lounge bar
  • roomservice
  • bar
  • ontbijt
  • minibar


Zwembad/tuin:

  • 2 zwembaden, waarvan 1 kinderbad
  • zwembadbar, grasveld met loungers


Services:

  • roomservice
  • airport transfers

 
Winkels:

  • giftshop
  • winkels zodra je de deur uit loopt

 
Spa/gym:

  • spa
  • sauna
  • hammam
  • jacuzzi
  • gym

 

Wifi/adsl:

  • gratis wifi
  • adsl aansluiting
  • internet toegang

Boottripjes/zeilen: Vanuit de haven kan je boottripjes maken of zeilen langs de spectaculaire kust, inclusief de kliffen, grotten en riviermonding van Cala Tuent.
 

Cultuur: Het stadje Soller heeft veel te bieden op het gebied van cultuur, met haar neo-Gothische kerkjes en modernista architectuur. Direct buiten het hotel stopt een treintje die je van de ene kant naar de andere kant van de haven brengt in 10 minuten.
 

Hiking: Prachtige hikes kan je maken in de bergen van Soller. Populaire routes zijn bijvoorbeeld het pelgrimspad Barranc de Biniairaix, het beklimmen van de 1000 m hoge L’Ofre of wandelingen langs het Cuber meer en de Gorg Blau. Of loop bijvoorbeeld de route naar het leuke kunstenaarsdorpje Deia. 

Wellness: Relax in de spa met een van de vele mogelijke behandelingen variërend van Zweedse massage tot pedicure of boek een privé yogales of workout in de gym.

Golf:
Er zijn veel golfbanen op Mallorca, de dichtstbijzijnde 18 holes baan Son Termens is 15 km rijden. 

Tennis: Er is een tennisclub waar je per uur een baan kunt huren op een afstand van 15 km.

Fietsen: Er is een fietsenverhuur op 50 meter afstand.

 

In het hotel: Er wordt een ontbijt buffet geserveerd in een stijlvolle zaal met uitzicht op zee of op het bijbehorende terras (tussen 08.00 en 11.30 uur). Er is keus uit veel soorten vlees en verschillende kazen, vers gebakken (zoete) broodjes, cereals, fruit en eieren. Je kunt je eigen juice maken uit de schaal met sinaasappelen, citroenen, grapefruits en limes.
Voor lunch en diner adviseren we het hotel’s bistro restaurant. Lunchen kan je op een klein terras met keus uit salades, soepen en sandwiches. Porties zijn groot, prijzen zijn redelijk en het eten is vers en kleurrijk. Voor het diner is er een klein, maar telkens veranderend menu met moderne gerechten van lokale ingrediënten, zoals verse vis met een mix van Thaise en Mediterrane kruiden. Kindermaaltijden zijn zowel voor lunch als diner verkrijgbaar. Ook in de lounge bar is het goed toeven met lekkere cocktails en een vriendelijke bediening. Zowel in het restaurant als in de lounge bar werkt de babyfoon, dus de kinderen kunnen slapen op de kamer terwijl jij geniet van een hapje, een drankje en je gezelschap.
 

In de buurt: Er zijn vele traditionele visrestaurantjes langs de boulevard van Puerto Soller. Je kunt lopen of het treintje nemen om het leukste restaurantje uit te kiezen.

Algemeen: Esplendido hotel ligt zeer centraal in het midden van de baai in het badplaatsje Puerto de Soller.

Vliegveld: Esplendido hotel is ongeveer 30 minuten rijden van het vliegveld van Palma de Mallorca.

Ziekenhuis/Arts: De dichtstbijzijnde huisarts is 10 km van het hotel verwijderd en het dichtstbijzijnde ziekenhuis 20 km.

Strand: Als je vanuit het hotel de straat oversteekt (alleen voetgangers), ben je op het strand.

Winkels: Langs de boulevard en in Puerto de Soller zijn veel leuke winkels. De winkelstraten van Palma zijn maar 30 minuten rijden.

Restaurants: Langs de boulevard zijn veel leuke (vis)restaurantjes te vinden.

Centrum: Het centrum van Soller is op loopafstand, het centrum van Palma is slechts 30 minuten rijden.

Little Treasures beoordeling:

Totaal
8
Kindvriendelijkheid
8
Ligging
8
Activiteiten
8
Kamers
8
Service
8
Prijs/Kwaliteit
8
'... Wij zijn hier een week geweest met 3 kinderen: geen onvertogen woord! Goede keuze dus...'

 

Beoordelingen door klanten

Er zijn nog geen klant beoordelingen voor deze bestemming
De onderstaande prijzen zijn per kamer, per nacht, inclusief ontbijt en inclusief belastingen. Toon de prijzen in
  • Euro
  • US Dollar
  • Britse Pond
  • Zwitserse Frank
  • Zweedse Kroon
  • Noorse Kroon
  • Deense Kroon
  • Indonesische Rupee
  • Braziliaanse Reaal
  • Zuid-Afrikaanse Rand

Kamer type 2019
25 May - 21 Jun
2019
22 Jun - 19 Aug
2019
20 Aug - 15 Sep
Single Garden250275250
Standard Garden265290265
Standard Garden Terrace290310290
Standard Sea View290310290
Medium Sea View340360340
Medium Garden Terrace360385360
Large Garden370400370
Garden Terrace Family suites615670615
Standard Sea View Terrace410430410
Large Sea View420450420
Large Garden Terrace405435405
Medium Sea View Terrace440460440
Large Sea View Balcony450485450
Large Sea View Terrace510545510
Atico630690630
Suite Esplendido105011801050

Overig
Inclusief / exclusief

Kamers zijn inclusief welkomstdrankje, complimentary minibar, koffie- en theezetfaciliteiten, gratis toegang Spa & Wellness (alleen volwassenen). Prijzen zijn exclusief lokale belasting van € 2,20 per persoon per nacht (ouder dan 16 jaar).

Kinderen en extra bedden

Kinderen tot 2 jaar in babybedje gratis, kinderen van 2 - 6 jaar in extra bed € 25 per nacht, vanaf 6 jaar kost een extra bed € 50 per nacht.

Aanbetaling

Geaccepteerde credit cards: Mastercard, Visa, Diners.

Afzegging

Bij afzegging 15 - 30 dagen voor aankomst wordt 50% van het totaalbedrag in rekening gebracht, 0 -14 dagen voor aankomst word t 100% van het totaalbedrag in rekening gebracht, vroegtijdig vertrek: 100% van totaalbedrag.

Check in / check out

In: 14.00 uur. Out: 12.00 uur.

Optionele extras

Taxi vanaf vliegveld voor € 50.

Restricties

nvt

Open / gesloten

Hele jaar open.

© 2011-2013 LITTLE TREASURES TERMS & CONDITIONS |  PRIVACY & SECURITY  |  FEEDBACK |  SITEMAP |  CONTACT

Deze website maakt gebruik van cookies. Waarom? Klik hier voor meer informatie.

Sluit