FABULOUS FAMILY HIDEAWAYS ga naar mijn favorieten  |  HOME |  OVER ONS |  CONTACT |    |  CHARITY
schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en ontvang de nieuwste locaties en speciale aanbiedingen


+31 (0)70 737 0673
je kunt ons altijd bellen bv. voor hulp bij het maken van een shortlist, of voor het regelen van een baby-pakket
8.1
kijk bij recensies voor de details van deze beoordeling
Casa Taos, Marrakesh, Morroco
Kaart wordt geladen...
VOEG TOE AAN FAVORIETEN

Luxueus boutique hotel met intieme sfeer, omgeven door citrus- en olijfgaarden, 15 minuten rijden van Marrakech (max. 14 pers.)

Casa Taos is echt een stukje paradijs op aarde. Het ligt op 3 hectare grond tussen sinaasappel-, citroen-, en olijfgaarden. In de tuinen vind je groenten, abrikozen, perziken, pruimen, vijgen en dadels en de kamers zijn comfortabel, groot en creatief ingericht. Maar wat Casa Taos echt uniek maakt, is dat je je er een lid van de familie gaat voelen. Eigenaren Hicham en Karima runnen Casa Taos met warmte en charme. Niets is teveel gevraagd, elke service wordt met plezier voor je verzorgd en ontbijt en diner worden geserveerd rondom dezelfde tafel met de andere gasten.

Werkelijk alles is mooi aan de 7 verschillende kamers, zowel de kleuren, de stijl als de ruimte. Een Arabisch getinte binnenplaats met fontein scheidt de slaapkamers van het hoofdgebouw. Elke kamer is geïnspireerd op een artiest zoals kunstenares Frida Kahlo of de Zuid-Franse schilder Matisse. Alle kamers zijn voorzien van prachtige stoffen, schitterende kleuren, bijzondere kunstobjecten en schalen vol met verse sinaasappelen uit de tuin. Verschillende kamers hebben uitzicht op het Atlasgebergte in de verte, anderen hebben zicht op het grote, koele zwembad met rotan loungers eromheen. Wie iets meer op zichzelf wil zijn, bijvoorbeeld met kleine kinderen, kan goed terecht in Pavillion M. Dit is een los gebouwtje in de boomgaard waar je behalve een zitkamer (met bedbank), ook een eigen keukentje hebt.

Hicham had vroeger restaurants in Casablanca en het eten is hier een bijzondere verrassing! Van het ontbijt op de intieme binnenplaats tot de vrolijke kaarsverlichte diners onder de berbertent of aan de keukentafel. De variëteit, de kwaliteit en de versheid zijn verbazingwekkend.

Voor kinderen zijn er kinderbedden en -stoelen, kindermenu’s, een grote, veilige tuin en een speciaal zwembad voor de kleintjes. Babysitting kan worden geregeld. Omdat het zwembad niet omheind is, zul je wel altijd een oog op de kleintjes moeten houden.


Voordelen:

  • Heerlijke grote tuinen met (kinder)zwembad om heerlijk te relaxen en te genieten.
  • Rustige omgeving, weg van de drukke stad, maar toch op een afstand van maar 15 km van Marrakech.
  • Mooie, ruime kamers met een inrichting die het huis een bijzonder karakter geeft.
  • Heerlijk eten met verse ingrediënten uit de organische groentetuin.


Nadelen:

  • Als je naar Marrakech wilt, heb je wel een taxi nodig.
  • Het zwembad is niet verwarmd.

Kamers:

  • 7 suites
  • tv
  • cd speler
  • dvd speler
  • airconditioning
  • centrale verwarming
  • openhaard
  • babybedden
  • extra bedden
  • privé terras/ balkon
  • badjassen

 
Restaurants:

  • bar
  • organische tuin
  • kinder menu
  • vegetarisch menu
  • ontbijt
  • lunch op afspraak
  • diner op afspraak


Tuin/ zwembad:

  • groot zwembad en apart ondiep zwembad voor kinderen
  • zonnebedden
  • hangmatten
  • tuinen met citrus en olijfgaarden, dadels, vijgen, pecannoten, pruimen, perziken, abrikozen, lavendel, kruiden, vogels en pauwen


Services:

  • vliegveld transfers


Spa:

  • hammam/ stoombad
  • behandelkamers voor body scrubs, massages en henna tattoeages


Wifi/ adsl:

  • computer voor gasten
  • wifi
  • mobiele telefoon signaal

Kinderen: Casa Taos heeft een grote, veilige tuin om heerlijk in te spelen en een apart kinderzwembad van 40 cm diep.
 

Golf: Er zijn maar liefst vier 18 holes golfbanen om uit te kiezen op een afstand van maar 12-14 km: Prestigia Golf, Golf Amelkis, Golf Palace en Royal Golf.
 

Fietsen:  Casa Taos beschikt over 4 fietsen en 2 kinderfietsen die je kunt lenen om leuke ritjes in de omgeving te maken.
 

Skiën: Dit verwacht je niet direct bij Marokko, maar op een afstand van 75 km kun je skiën in L’Oukaimeden (3200 m), 2 uur rijden van Marrakech. Dit ski-resort is open van december tot en met maart.
 

Wandelen: In het Atlasgebergte kan je prachtige wandelingen maken en even ontsnappen aan de warmte.
 

Cultuur/ shopping: Het bruisende Marrakech is maar 15 minuten rijden met de taxi. Hier kan je uren ronddolen in de souks en heerlijk shoppen.

Op het terrein: Hicham’s maaltijden zijn origineel en bereid met passie. Van de eigengeteelde mandarijnen juice bij het ontbijt, tot de uitgebreide tagines, pittige visschotels en cocos currries, de kwaliteit van het eten is fantastisch. Het ontbijt bestaat uit een buffet van broden, kazen, yoghurts, jams, eieren, crêpes, vijgen en grote stukken meloen met versgeperste sappen, munt thee en koffie, elke dag in andere combinaties. Veel van de verse spullen zijn organisch, inclusief de eigen geteelde olijfolie.
Het is een aanrader om een keer te dineren aan de grote houten tafel met de andere gasten in de half open keuken. De menu's zijn overwegend Marokkaans, maar soms ook Libisch, Thais, Spaans of Italiaans. Met veel nadruk op olijfolie, groenten, fruit, noten en rijst, is dit een gezonde keuken en ideaal voor vegetariërs.


In de buurt:
Als je buiten de deur wilt eten, ben je met de taxi binnen een kwartiertje in Marrakesh.

Algemeen: De villa ligt 8 km ten Noord-Westen van Marrakesh. Een taxi naar de stad kost ongeveer € 10 per rit.

Vliegveld: Het dichtstbijzijnde vliegveld is het vliegveld van Marrakesh.

Ziekenhuis/Arts: Dr. Gadhi op 5 km afstand, Polyclinic du Sud op 9 km afstand.

Strand: 185 km.

Winkels: 8 km.

Restaurants: 10 km.

Centrum: Marrakesh 8 km.

Little Treasures beoordeling:

Totaal
8.1
Kindvriendelijkheid
8
Ligging
8
Activiteiten
7
Kamers
9
Service
9
Prijs/Kwaliteit
8
'...deze luxe oase biedt het ideale tegenwicht voor het lawaai, de stof en de drukte van de Medina... hier konden we bijkomen, ontspannen en in alle rust genieten van de heerlijke gerechten...

 

Beoordelingen door klanten

Er zijn nog geen klant beoordelingen voor deze bestemming
De onderstaande prijzen zijn per kamer, per nacht, inclusief ontbijt en inclusief belastingen. Toon de prijzen in
  • Euro
  • US Dollar
  • Britse Pond
  • Zwitserse Frank
  • Zweedse Kroon
  • Noorse Kroon
  • Deense Kroon
  • Indonesische Rupee
  • Braziliaanse Reaal
  • Zuid-Afrikaanse Rand

Kamer type 2018
1 Oct - 30 Nov
2018
1 Dec - 21 Dec
2018
22 Dec - 4 Jan
Suite (Moon & Hichamou)175145175
Suite met terras (Frida Kahlo & Ousmane Sow) 205165205
Grote Suite met tuin (Botero & Matisse) 235195235
Zeer grote suite met terras (Sophia)255215255
Familiekamer Pavillion M285245285
Hele villa167513951675

Overig
Inclusief / exclusief

Inclusief ontbijt en tax.

Kinderen en extra bedden

Kinderen tot 4 jaar in babybed gratis, kinderen vanaf 4 jaar in extra bed: € 40 per nacht.

Aanbetaling

Geaccepteerde credit cards: Mastercard & Visa.

Afzegging

Meer dan 28 dagen voor aankomst: 20% van totaalbedrag, minder dan 28 dagen voor aankomst: eerste nacht + 20% van totaalbedrag.

Check in / check out

In: 14.00 uur. Out: 12.00 uur.

Optionele extras

Diner: DH 299 (€ 27), kinder menu: DH 75 (€ 7), drankjes, spa behandelingen, airport transfer € 25 per rit.

Restricties

Minimaal 2 nachten, minimaal 6 nachten in juli en augustus.

Open / gesloten

Hele jaar open.

© 2011-2013 LITTLE TREASURES TERMS & CONDITIONS |  PRIVACY & SECURITY  |  FEEDBACK |  SITEMAP |  CONTACT

Deze website maakt gebruik van cookies. Waarom? Klik hier voor meer informatie.

Sluit